Ürün sepete eklenmiştir.
Sipariş Takibi

KARGO BEDAVA Tüm Alışverişlerinizde

ÜRÜN FİLTRELEME

Afiş / Poster Baskı Detayları

Tarihin her döneminde var olan afişler, günümüzde dünyanın her yerinde farklı amaçlarla kullanılmakta. Firmaların ürün veya hizmet tanıtımı, kampanyaları, kuruluşların etkinliklerinin belirtilmesi, toplantı tarihlerini ilan etmek, konser, sinema, tiyatro ve spor etkinliklerini duyurmak, kutlama, taziye, teşekkür mesajları vermek bu amaçlardan bazılarıdır.
Firmaların marka tanıtımı yapmak ve ismini duyurmak için kullandıkları etkili araçlardan biri olan afişler; binalardan iç mekanlara, toplu taşıma araçlarından parklara kadar birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Afişler aynı zamanda özgün ve dikkat çekici tasarımlarıyla kısa sürede geniş bir kitleye hitap edebilmenize de olanak sağlar. Üstelik afiş fiyatları diğer tanıtım ürünlerine göre daha uygundur.

Afiş ve Poster Kullanmanın Faydaları ve Teknik Özellikleri

 • Afiş baskısı vinil malzemeye yapılmaktadır. Kuşe kağıdı ürününüzün daha dayanıklı olmasını ve güneşten solma gibi dış etkenlerden korunmasını sağlar.
 • 105 gr Kuşe kağıdı kullanılmaktadır. Böylece bütçenize en uygun siparişi oluşturabilirsiniz.
 • 3 farklı ebat alternatifi sayesinde, kullanacağınız alanının büyüklüğüne en uygun posteri bastırabilirsiniz.
 • Afişler, tüketicilerle iletişim kurmanın etkili ve ucuz bir yoludur. Uygun fiyatları sayede bu baskı ürünü ile hedef kitlenize en uygun maliyetlerle ulaşabilirsiniz.
 • Afişler genelde duvara asıldığı için arka tarafının pek bir önemi yoktur. Bu nedenle tek yönüne baskı yapılır.
 • 4 renk CMYK baskı yapıldığı için özgün tasarımlarınızda istediğiniz renkleri ve resimleri kullanabilirsiniz.

Etkili Bir Afiş Baskı Siparişi Oluşturmak İçin İpuçları

 • Herhangi bir amaç için kullanılmak üzere tasarlanan afiş, uzak mesafelerden bile rahatlıkla okunabilir olmalıdır. Bunun için yüksek punto ve okunaklı fontlar seçmelisiniz.
 • Tüketicilerin dikkatini çekebilmek için mutlaka birbirleriyle kontrast oluşturan renkler öncelikli olarak tercih edilmelidir.
 • Afiş hazırlarken afişin kullanılacağı yer göz önünde bulundurulmalıdır. Kullanılacak afişler mekâna uygun şekilde ve boyutlarda hazırlanmalıdır.
 • Afişlerin tam boyutunun yanı sıra bir de mini boyutu tasarlanabilir. Böylelikle farklı kullanıcılara hitap etme şansınız artar.
 • Hazırlanacak afişler, içeriğiyle uygun tasarıma sahip olmalıdır. Duruma göre bir espri barındıran eğlenceli afişler tasarlanabileceği gibi, ciddi bir toplantı veya ifadeyi içeren afişlerin renk ve tasarımları da bunu uygun olmalıdır. Verilen mesajın sadece yazıyla değil, görsel diğer enstrümanlarla da bağlantılı olduğunu unutmayın.
 • Çalışmalarınızda kullanacağınız görsellerin çözünürlüğünün yüksek olması (300 DPI) kaliteli bir baskı için önemlidir.
brosurbaski.com olarak sunduğumuz kolay sipariş aşamaları ve hızlı teslimat özelliğimiz sayesinde yapmış olduğunuz afiş tasarımını istediğiniz ölçü ve özelliklerde hazırlayarak kısa sürede elinize ulaştırırız. Siparişiniz sırasında, seçimlerinize paralel olarak belirlenen poster fiyatlarını görebilir ve böylece kıyaslamada bulunabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarımız, kredi kartınıza taksit seçeneğimiz, ücretsiz kargo imkanımız ve baskı hatalarında %100 tekrar üretim garantimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.