Ürün sepete eklenmiştir.
Sipariş Takibi

KARGO BEDAVA Tüm Alışverişlerinizde

En Çok Satan Ürünler

Branda Baskı Baskı Detayları

Dijital baskı sektörünün doğuşundan önce de oldukça popüler bir reklam şekli olan afiş ve tabela baskıları, günümüzde çok daha profesyonel ve ekonomik yöntemlerle üretilmekte. Branda baskı, vinil branda afiş olarak da adlandırılır. Vinil üstüne dijital baskı yöntemleri uygulanarak gerçekleştirilen branda baskı, özellikle yerel reklamcılığın vazgeçilmezidir. Bu kadar popüler olmasının sebebi, sağlamlık ve uzun ömürlülüğünün yanında düşük maliyeti ve nihai kullanıcıya doğrudan hitap etmesidir.

Brandalar birçok farklı alanda çeşitli amaçlarla kullanılabilir:

 • İşletmelerin ürün, kampanya, indirim, yeni sezonlarını duyurmada,
 • Etkinlik detaylarının ve tarihlerinin bildirilmesinde,
 • Belediyelerin hizmet ve faaliyetlerinin duyurulmasında,
 • Özel gün ve yıl dönümü tebriklerinde,
 • Açılacak olan yeni işletmelerin duyurulmasında,
 • Kurum ve kuruluşların tanıtımı ve hizmetlerinin bildirilmesinde.
Dükkan ve mağazalara, sokak ve caddelere, parklara, üst geçitlere asılabilen brandaların avantajlı yönlerinden biri de dükkanlarda tabela olarak da kullanılabilmeleridir. Branda baskıların reklam gücünün yüksek olmasının en önemli faktörü hedef kitlenin yoğun olarak ziyaret ettiği yerlere asılmasıdır. Görüş mesafesinin geniş olması, brandadaki ifadelerin okunabilme olasılığını arttırır. Elbette bunun için branda ebatlarını, yerleştireceğiniz alana göre seçmeniz büyük önem taşımaktadır.
Siz de arzu ettiğiniz boyut ve tasarımda branda baskı siparişi için brosurbaski.com avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Branda Baskı Özellikleri ve Avantajları

 • Çeşitli ihtiyaca ve bütçeye uygun birçok branda baskı çeşidi vardır. Bu yönüyle oldukça avantajlı bir baskı yöntemidir.
 • Baskı sırasında birinci sınıf malzemeler kullanılarak, yüksek çözünürlüklü makinelerle kaliteli görseller sunulur. Böylece yakın mesafeden bakıldığında bile piksel sorunları göze çarpmaz.
 • Ürünlerimizde 400 gr Avrupa Vinil Branda kullanılır. Piyasada bulunan farklı vinil brandalara göre çok daha kaliteli bir malzeme olan Avrupa vinil; nem, rüzgar, güneş ışığı gibi dış etkenlere karşı daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür, kolay kolay yırtılmaz. Brandaların dış mekanlara asıldığını düşünürsek kötü hava koşullarını (şiddetli rüzgar, yağmur vs) göz önünde bulundurmamız gerekir. Avrupa vinil brandanın bir başka avantajı da daha parlak ve canlı renklerde baskı imkanı sağlamasıdır.
 • 4 renk CMYK baskı ile dilediğiniz renkleri seçme imkanına sahip olursunuz. Kullanılan kaliteli malzeme ve makineler, renk açısından istediğiniz sonucu ortaya çıkarır. Ürün elinize ulaştığında hayal kırıklığına uğramazsınız.
 • Sitemizde branda baskıları için 50x70cm ve 70x100cm olmak üzere iki farklı ebat seçeneği bulunmakla birlikte farklı ebat taleplerinizin için özel teklif isteyebilirsiniz.
 • Kuş gözü uygulaması brandanın istenilen yüzeye rahatlıkla asılması sağlar.

Etkili Bir Branda Baskı Siparişi Oluşturmak İçin İpuçları

 • Öncelikle ne istediğinize tam olarak karar vermelisiniz. Belirtmek istediğiniz metni, sloganı, logoyu, iletişim bilgilerini, görselleri birbiriyle bütünlük ve uyum sağlayacak bir tasarımla sunduğunuz taktirde etkili bir sonuç elde edersiniz.
 • Tasarladığınız yazı boyutlarının gereğinden büyük ya da küçük olmaması da genel tasarımı oldukça etkileyen bir unsurdur. İlk bakışta rahat okunabilen, gözü yormayan font ve puntolar seçmelisiniz.
 • Kullanacağınız yere göre baskılı branda siparişi vermeden önce boyutları konusunda kesin bir karara varmış olmanız gerekir. Mekanın büyüklüğüyle doğru orantılı hazırlanmış bir branda baskı, istenilen etkiyi vermesi açısından önemlidir.

Branda Baskı Fiyatları

Sipariş ettiğiniz tasarımın ayrıntıları branda baskı fiyatlarının değişkenlik göstermesini sağlar. Kaliteli vinil branda afiş satın almak ve aynı zamanda yüksek fiyatlardan kaçınmak isteyebilirsiniz. Bu noktada sitemizin avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz kargo, kredi kartına taksit, hızlı teslimat avantajlarımız ve uygun branda baskı fiyatlarımızla kaliteli vinil branda afiş sahibi olabilirsiniz. brosurbaski.com kaliteli online matbaa hizmetinden yararlanmak için hemen bir sipariş oluşturabilirsiniz.