Ürün sepete eklenmiştir.
Sipariş Takibi

KARGO BEDAVA Tüm Alışverişlerinizde

ÜRÜN FİLTRELEME

Antetli Kağıt Baskı Detayları

Rekabetin hızla arttığı iş dünyasında şirketler rakiplerinden ayrılmak için kendilerine bir kurumsal kimlik oluştururlar. Bu kapsamda firmalar bazı baskılı ürün arayışına girerler. Bu ürünlerin başında antetli kağıtlar gelir. Şirket içi ve dışı yazışmalarda kullanılan antetli kağıt, işletmenin kurumsal kimliğine katkı sağlar. Aynı zamanda müşterilerin gözünde profesyonel bir marka imajı oluşturur.
Antetli kağıtlarda firmanın logosu, isimi, adresi, telefon numaraları, e-posta adresleri gibi bilgiler bulunur. Kullanım alanları da çok geniştir. Resmi kuruluşlarla yapılan yazışmalarda, şirket içi ve dışı yazışma ve bildirimlerde, teklif mektuplarında, anket formlarında veya ihalelerde sunum yapmak amacıyla kullanılabilir.
Eğer sizin de markanızı en iyi şekilde temsil edecek antetli kağıtlara ihtiyacınız varsa brosurbaski.com olarak yanınızdayız. Diğer tüm baskılı ürünlerde olduğu gibi antetli kağıt baskı siparişlerinizde de online matbaa hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

ANTETLİ KAĞIT ÖZELLİKLERİ

- Antetli kağıt ölçüleri A4 (21x30 cm) ve A5 (15x21 cm) olmak üzere ikiye ayrılır. En çok tercih edilen ve standart olarak kullanılan ebat a4’tür.
- Genelde kullanım alanlarına uygunluğu açısından arkasına yazı yazılmadığı için baskı tek yön olarak yapılır.
- Kağıt olarak 80 gr 1. hamur kullanılmaktadır. Bu kağıt türü ince değildir ve mürekkep emilimi yüksek olduğundan üzerindeki yıllarca solmadan muhafaza eder.
- Hemen hemen her yazışmada kullanılan antetli kağıtları 4000 ila 12000 adet arasında baskı yaptırarak sürekli sipariş vermekten kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda yüksek adetli siparişlerinizde birim fiyatınızı düşürebilirsiniz.
- 4 renk CMYK baskı tekniği sayesinde kurumsal renklerinizden taviz vermenize gerek kalmaz. Tüm renkleri ve görselleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

ETKİLİ BİR ANTETLİ KAĞIT TASARIMI İÇİN İPUÇLARI

- Tasarımınızda logo ve şirket ismine mutlaka yer verin. Bu öğeleri özellikle sol üst kısımda kullanmanız yerinde olacaktır.
- Tasarımınızda hangi bilgilere yer vereceğinizi iyi belirlemelisiniz. Adres, telefon numarası, mail adresi, web site adresi, fax numarası gibi bilgiler kullanılacaksa, doğru yazıldığını mutlaka kontrol etmelisiniz.
- Farklı olmak adına karmaşık ve rahatsız edici tasarımlardan uzak durmalısınız. Sade ve modern tasarımlar müşterileriniz için daha etkileyici olacaktır.
- Şirket logo ve renklerini kullanırken kağıdın tamamında bir renk bütünlüğü oluşturmaya çalışın.
- Antetli kağıtların genellikle ciddi ve resmi yazışmalarda kullanıldığını göz önünde bulundurun.
- Yazılar kolay okunabilir punto (en az 10 punto) ve fontlarda olmalıdır.
- Çalışmanızı tercih ettiğiniz antetli kağıt ölçülerine uygun tasarlamalısınız. Bunun için hazır şablonlarımızdan faydalanabilirsiniz.
Tüm baskılı ürün ihtiyaçlarınıza online matbaa avantajlarımızla cevap veriyoruz. Antetli kağıt baskı siparişlerinizi en uygun fiyata üretip, ücretsiz kargo ile adresinize getiriyoruz. Üstelik kredi kartına taksit uyguluyoruz. Sizin için üretmeye hazırız.