Ürün sepete eklenmiştir.
Sipariş Takibi

KARGO BEDAVA Tüm Alışverişlerinizde

ÜRÜN FİLTRELEME
350,00 TL
En Çok Satan Ürünler

Oto Kağıt Paspas Baskı Detayları

Araç yıkama ve bakım sektöründeki bir firmaysanız, müşteri memnuniyetini arttırmak ve akılda kalıcılığı sağlamak amacıyla araç içlerinde de tanıtım yapmanız mümkün. Yıkama ve bakım sonrası araç içerisine konulan oto kâğıt paspaslar ile hem hizmetinize bir yenilik katabilir, hem de tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle araç temizliği için giden bir müşteri daha sonrasında firmanın diğer hizmetlerini de tercih edebilir. Oto kâğıt paspas aynı zamanda aracın iç temizliğini de sağlamaktadır. Araçlar uzun süre su, toz gibi dışarıdan gelen maddelerden korunmuş olduğundan, firmanızın adıyla birlikte kağıt paspas da uzun süre araca eşlik etmiş oluyor. Kâğıt oto paspasa verilen reklam sadece araç sahibinde değil araca binen diğer kişiler üzerinde de etkili oluyor.

Oto Kâğıt Paspas Baskı Özellikleri

  • Siyah ve tek yönlü olarak basılan oto kâğıt paspaslarla, düşük maliyetli bir yoldan tanıtımınızı yapmanız mümkündür.
  • Tasarımınızı 32x45 cm ölçülerinde hazırlayabilirsiniz. Belirtilen ölçüler ve düz kesim oto kâğıt paspaslarınız her marka ve model araçta rahatlıkla kullanılabilir.
  • 70 gram kraft kâğıt ve 80 gram 1. hamur kâğıt seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kraft kâğıtlar suyu daha çabuk emmesi ve çevre dostu olması sebebiyle son dönemde çok tercih edilen bir kâğıt çeşididir.

Etkili Bir Oto Kâğıt Paspas Tasarımı İçin İpuçları

  • Öncelikle paspas üzerinde hangi mesajı vermek istediğinize karar vermelisiniz. Firma logosu, sloganı, hizmetleri ve iletişim bilgileri mutlaka yer vermeniz gereken başlıca bilgilerdir.
  • Araçlarla ilgili bir hizmet sunmuyor ama yine de bu reklam alanını kullanarak imaj reklamı yapmak istiyorsanız logo ve iletişim bilgilerinizin yanında trafikte dikkat edilmesi gereken kurallarla ilgili bilgilendirici mesajlar verebilirsiniz.
  • Tek renk siyah baskı kullanılacağı için logonuzu buna uygun olacak şekilde hazırlamalısınız.
  • Tasarımda görsel kullanacaksanız bu görselin siyah beyaz baskıda anlaşılır ve yüksek çözünürlükte olması gerekmektedir. Kraft kağıda yapılacak baskılarda, materyalin kendi rengini de hesaba katarak tasarım yapmanız gerekebileceğini unutmamalısınız.
  • Yazacağınız metinlerin okunabilir büyüklükte ve yazı tipinde olmasına dikkat etmelisiniz. Araca binen kişiler oturduğu yerden rahatlıkla vermek istediğiniz mesajı okuyabilmelidir.
brosurbaski.com’dan oto kâğıt paspas baskı siparişinizi online olarak verebilirsiniz. brosurbaski.com'un oto kâğıt paspas için sunmuş olduğu hazır şablonları kullanarak tasarımlarınızı hazırlayabilirsiniz. Kolay sipariş aşamaları ile zamanınızı iyi değerlendirip baskı kalitesi yüksek ürünlerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Online matbaa hizmetimiz ile kâğıt oto paspas baskı fiyatlarını istediğiniz adede göre anında görebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla vereceğiniz siparişlerinizi kredi kartına taksit imkanı ile ödeyebilirsiniz. Belirtilen süre içerisinde hızla ve özenle hazırlanan ürünleriniz hızlı teslimat ile adresinize ulaşır. Ücretsiz kargo avantajıyla hemen kağıt oto paspas siparişinizi verebilir ve markanızı duyurmaya başlayabilirsiniz.