Ürün sepete eklenmiştir.
Sipariş Takibi

KARGO BEDAVA Tüm Alışverişlerinizde

2006 yılında kurulmuş olan firmamız, deneyimli, kadrosu ile yeni teknolojilerle donatılmış matbaası her geçen gün artan kalite ve güven anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin beğenisinin de katkılarıyla sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Kaliteli, zamanın kıymetini bilen, karşılıklı özgüvene dayalı, hep daha ileriye diyerek çıktığımız yolda yolumuza siz müşterilerimizden aldığımız güçle devam etmekteyiz. Kaliteden ödün vermeyen anlayış ile zamanı üreterek tüketmeye devam etmekteyiz, teknolojiye yaptığımız yatırımlarla ve yenilikçi anlayışla her geçen gün büyüyoruz. Geniş yelpazede hizmet vermenin anlayışıyla müşterilerimize saygılı güler yüzlü ve en önemlisi en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyor olmamız..

Daima doğru, dürüst ve her konuda kaliteli olmaya özen gösterdik. Başarılar elde ettik, Başarılarımızı gelecek başarılarımız için birer basamak yaptık.  Dinamik, güçlü ekib olduk ve ekibimizle gurur duyduk.

Türkiye'nin her iline kaliteli hizmetimiz anlayışımızla matbaa ve dijital baskı merkezi olarak sizlere online hizmet vermeye devam ediyoruz.

Online matbaa, display ve dijital baskı hizmetlerimiz; broşür baskı, el ilanı, katalog baskı, magnet, kutu, etiket, cepli dosya, cd etiketi, antetli kağıt, diplomat zarf, sipariş fişi, adisyon, tahsilat makbuzu, irsaliyeli fatura, fatura baskı,  karton çanta, insert, promosyon, masa takvimi, küp bloknot, dönkart, gıda kutuları, ürün kutuları, roll up, duba, ayaklı tabela, yerden tabela, bayrak, yelken bayrak, reklam dubası, folyo baskı, vinil baskı, delikli folyo baskı, one way vision, laminasyonlu folyo baskı, folyo baskes, emlak afiş, afiş, gibi hizmetleri profesyonel, hızlı ve ekonomik olarak sunuyoruz.

 

Değerlerimiz;
Müşteri odaklı olmak,
Ekip çalışmasına inanmak,
İş sağlığı, iş güvenliği ve eğitimine önem vermek,
Katılımcı olmak,
Sürekli iyileşmek,
Güvenilir olmak,
Dürüst olmak,
Çevreyi korumak,
Topluma fayda sağlamak.