Ürün sepete eklenmiştir.
Sipariş Takibi

KARGO BEDAVA Tüm Alışverişlerinizde

ÜRÜN FİLTRELEME
En Çok Satan Ürünler

Amerikan Servis Baskı Detayları

Her şeyin hız kazandığı, vaktin kıymetli olduğu günümüz yaşantısında restoranlar da bu hıza ayak uydurma yolunu takip etmektedirler. Masa düzenini şık, temizliğini pratik hale getiren Amerikan servisleri kafe, restoran ve lokantaların temel sarf materyallerinden biri haline geldi bile. Kafe, restoran ve lokantalarınız için temin ettiğiniz amerikan servisler sadece zamandan tasarruf etmenizi ve müşterilerinize şık, düzenli ve temiz bir görüntü sunmanızı sağlamaz. Aynı zamanda müşterilerinize ürünleriniz hakkında bilgiler vererek onları yönlendirmenizi ve sipariş için kolay karar vermelerini sağlar.
amerikan servislerde genel olarak menülerinize, spesiyallerinize, yeni çıkan ürünlerinize, müşterilerin sipariş verdikleri yemek hakkında fikir sahibi olabilecekleri içeriklere, işletmenizin tarihçesine, kampanya ve promosyonlarınıza, işletmenizin niçin tercih edilmesi gerektiğini ifade keyifli bilgilere, basında yer aldıysanız bununla ilgili alıntılara, restoranınıza gelen önemli kişilerle çekilmiş fotoğraflarınıza yer verebilirsiniz. Bu müşterilerinizin hem keyifli vakit geçirmesini sağlarsınız hem de işlemeniz hakkında onlara bilgiler vererek aslında marka çalışması yapmış olursunuz.
Kullan-at kolaylığı, hoş bir görsellik, kaliteli sunum, müşteri memnuniyeti, etkili bir marka tanıtımı gibi birçok özelliği ile tercih sebebi olan ve avantajları anlatmakla bitmeyen amerikan servis siparişlerinizin hazırlanmasında brosurbaski.com olarak yanınızdayız. Farklı ebatlar ve adetlerde kaliteli Amerikan servis baskısı yaptırmak istiyorsanız tasarımınızı hazırlayın ve brosurbaski.com’dan hemen online siparişinizi oluşturun.

 

Kağıt Amerikan Servis Baskı Özellikleri

·       Arkası kullanılmadığından dolayı Amerikan servislere tek yön baskı yapıyoruz. Bu durum aynı zamanda maliyeti düşürerek fiyat avantajı sağlamaktadır.
·       4 renk CMYK baskı yaptığımız için, tasarımlarınızda istediğiniz renk ve görselleri kullanabilirsiniz.
·       Amerikan servisleri tepsi içinde kullanmak isterseniz A4 ebadında (20x28 cm) sipariş verebilirsiniz. Eğer direk masaüstü olarak kullanacaksanız A3 (28x40 cm) veya 35x50 cm ebatlarından birini masalarınızın boyuna göre tercih edebilirsiniz.
·      Yemek yemeye gelen müşterileriniz için amerikan servis kağıt kalınlığı çok önemli olmadığından 105 gr. veya 130 gr. kuşe seçeneklerini kullanıyoruz. Bu sayede en uygun amerikan servis fiyatları ile hizmet verebiliyoruz.
·       Kullan-at tarzında kullanıldıkları için çok çabuk tüketilen ürünlerdir. Her müşteri geldiğinde yenisini koyma zorunluluğundan dolayı adet sayısı fazla bastırılırsa birim maliyeti düşürülmüş olunur. 2.000 ile 10.000 adet arasında baskı siparişi verebilirsiniz.
brosurbaski.com olarak, diğer tüm baskı işlerinizde olduğu gibi Amerikan servis baskı ihtiyaçlarınızda da yanındayız. Kredi kartına taksit, ücretsiz kargo ve uygun fiyat politikamızla, en kaliteli baskı ürünlerini adresinize getiriyoruz. Sunduğumuz online matbaa hizmetlerinden yaralanmak için hemen sipariş verin, sizin için üretmeye başlayalım.